Why the Biggest "Myths" About iphone 11 kılıf May Actually Be Right

Samsung Bound B2700 Telefonu En Son Burada

iPhone 5'teki OtterBox Defender davası gadget'ınızı su dışında neredeyse her şeyden koruyabilir. İPhone'umu bir çok kez düşürdüm. Sonuç olarak, bu durumları göz önünde bulundurmak ve Samsung Galaxy Ace Plus Kılıflarının kullanımıyla telefonunuzu sıkıntılara karşı korumak istediğinizden emin olmak istersiniz. Artık OtterBox Defender kılıfını iPhone 7 ve ya iPhone 7 Plus cihazınıza başarıyla yerleştirdiniz. Şimdi OtterBox Defender kılıfını iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S ve ya iPhone 6S Plus cihazınıza başarıyla yerleştirdiniz. Az adlandırılan gerçeklik: iPhone şartlarını taşıyoruz. Ve tamir ücreti bir dereceye kadar başka üreticilerden biraz daha pahalı. Cep telefonu mağazalarından ya da cep telefonu tamirhanelerinde satın almak zorunda olduğunuz bir telefon kılıfı için her bir parçayı kendiniz yapabildiğiniz zaman, ek nakit harcamak durumunda değilsiniz! Panelin geri tarafı düzgünce küçültülmeli ve dijital kamera ile flaşı engellememelidir (düzgün boyutta hiç kimsenin istenmeyen İlave ışık sonuçlarına ve anormal boyutta kırpılmış fotoğraflara ihtiyacı yoktur).

Bunlar yine yanlışlıkla çarpma ve düşmelere karşı son güvenliği sağlar ve şok emilimi benzeri seçeneklere sahiptir iphone 11 kılıf ve telefonlarınıza ekstra asayiş katan çizilmelere karşı dayanıklıdır. Zahmetli polikarbonat, kauçuk ve anodize alüminyumdan tasarlanan, iPhone 11 Pro için Defence Kalkanı kılıfı, 6 ila on feet arasındaki düşmelere dayanacak ordu sınıfı düşme koruması sunar. Zahmetli cep telefonu kılıfları telefonunuzda pislik geçirmez, çamur geçirmez ve su geçirmez güvenlik hizmeti görür, muhtemelen bu zor telefon örneklerinin kapladığınızdan emin olabilirsiniz. Böylece şimdi depolanması konusu için rahatlayacaksınız. Artık telefonun camı çelik değil, bu nedenle çizilmesinin fazla muhtemel olmasına rağmen, düşürenlerin araya girmesi çok daha asgari olası. Daha zor olsa da, sorun, yine de, bu görüntünün sergilediği gibi, ilk evvela onunla yüzleşmeniz durumunda kırılabiliyor olmasıdır. Tampon kullanmayan bir müşterek iPhone kullandım ve bir kez cam masanın üzerine fırlattığımda her şeye rağmen kırılmadı.

iPhone 5'i dik olarak ve size bakacak boyutta yerleştirin, arkasından iPhone 5'in küçültme yarısını silikon kabuğun ön kısmının alt yarısına kaydırın. Sert plastik kılıf içinde iPhone 4 / 4S'i yumuşak silikon kabuğun alt kısmından dışarı kaydırın ve akabinde yumuşak silikon kabuğunu çıkarın. İPhone'un alt tarafını Otterbox Defender kauçuk kabuğunun arka kısmına giren girişe kaydırın. Şimdi gerçek bir iPhone kılıfı satın almak için aya ödeme yapmamalısınız. Mous kılıfları el arasında gerçekten iyi hissediyor ve çizilmeye karşı dayanıklı, bu nedenden de telefonun içinde bulunduğu bunun gibi telefonun da iyi arzulamak istiyor. Dava, akıllı telefonunuzu korumak için harikulade bir iş çıkarır ve temizlik için parçalara ayırmanın zahmete sebep olabileceği bir çözümdür. Ayrıca, halihazırda fazlasıyla fazlasıyla, örneğin duygulu telefon i-cep telefonu akıllı telefonları gibi, ilgili ekipmanların değiştirilmesiyle ilgili mükemmel seçeneklerle bir araya getirilmişlerdir.

Mevcut ortamda, web satın alma sahalarında akıllı telefonlar. Kauçuk kabuğun yüzeyine göre etkinlik şeklinizi yorucu plastik kasaya karşı korumak için OtterBox Defender'in lastik kabuğunun derisini hafifçe sıkın. Dıştaki kauçuk kabuğu, boşalan plastik kutusundan çıkarın. Sert plastik kılıfın en yüksek yönünü kaldırın ve çıkarın, daha sonra iPhone'unuzu yorucu plastik kasanın bir kısmının azalmasından alın. İPhone'unuzu, iPhone'unuzdaki varsayılan Mesajlar uygulaması bu gibi çalışacak biçimde ayarlayabilirsiniz. İPhone'unuza parasız metin muhteviyatlı mesajlar göndermek ve almak için Google Voice'u kullanmanın yolunu öğrenin. 1 2 3 4 5 5 5 yıldızlı Bir yorum yazın (1) Otterbox Defender için 1 puan Sık sık işleri bırakıyorum ve vücudumun faaliyet şekli için ortak bir kural, eserin maliyeti ne kadar yüksek olursa, onu düşürme ihtimalim de o kadar yüksek olur.